Історія закладу освіти

Дошкільний навчальний заклад «Катюша» є державним закладом освіти комбінованого типу. Введений в експлуатацію 13.01.1989 року.
ДНЗ «Катюша» знаходиться у комунальній власності Броварської міської ради. Фінансове та матеріально-технічне забезпечення здійснює засновник закладу - Броварська міська рада, навчально-методичне забезпечення – управління освіти Броварської міської ради.
В ДНЗ функціонує 12 груп, з них одна – І молодша, п’ять – ІІ молодших, три – середні групи, три – старші. До складу цих груп входять три логопедичні групи. Функціонують також: ізостудія, студія театралізованої діяльності,спортивний та музичний зали. Проектна потужність 14 груп розрахованих на 320 дітей. Режим роботи закладу 10,5 годин. У закладі створена і діє дві чергові групи з режимом роботи: 18.00-19.00; 17.30-20.30.
Педагогічний колектив ДНЗ «Катюша» здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Конституції України, Положення про дошкільний навчальний заклад, Статуту ДНЗ «Катюша» (реєстр №639-21-06 від 07.06.2012) та ін. нормативно-правових документів в галузі освіти.
Колектив дошкільного закладу втілює в життя державну політику в сфері освітньої діяльності. Організація освітньо-виховного процесу підпорядкована основним вимогам Базового компоненту дошкільної освіти України, державній Програмі розвитку, виховання, навчання дошкільників «Українське дошкілля» та « Впевнений старт», для старшого дошкільного віку.
Територія дошкільного навчального закладу добре озеленена, затишна, у всі пори року приваблює малюків впорядкованими ігровими, спортивними майданчиками та дбайливо доглянутими квітниками, клумбами.
Природне розвивальне середовище сприяє розвитку пізнавальної, екологічної, пошуково-дослідницької діяльності дошкільників в природі.
Загальна площа території складає 2701,8 кв. м. Територія ДНЗ огороджена залізним парканом та зеленими насадженнями, розбита на 14 ігрових майданчиків, які затінені плодовими декоративними деревами та кущами.
Впродовж року дошкільнята вживають компоти із сухофруктів, заготовлених з плодових дерев, що ростуть на території ДНЗ «Катюша».
На території дошкільного закладу розміщений спортивний майданчик, який обладнаний спортивними спорудами, драбинами для лазіння. Вся територія ДНЗ упорядкована, безпечна для життя і здоров’я дошкільників.

/Files/images/DSC07828.JPG/Files/images/DSC05738.JPG/Files/images/DSC05732.JPG/Files/images/DSC07973.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi