27 квітня 2017 року семінар-практикум

Проблема розвитку логічного мислення є головною під час становлення інтелектуальної сфери особистості дошкільника. Розвинути винахідницькі здібності дітей дошкільного віку, навчити їх опанувати складними математичними поняттями, викликати інтерес до точних наук набагато легше використовуючи інноваційні технології.

Для забезпечення реалізації завдань освітньої лінії «Дитина в сенсорно- пізнавальному просторі» Базового компоненту був проведений семінар «Використання інноваційних технологій в логіко – математичному розвитку дошкільників ». Відбулася презентація дидактичних та розвивальних посібників, що підвищують результативність логіко-математичного розвитку дошкільників і забезпечують реалізацію освітніх завдань Державного стандарту.

/Files/images/DSC02625.JPG/Files/images/DSC02626.JPG/Files/images/DSC02629.JPG/Files/images/images (50).jpg

6 квітня 2017 року в ДНЗ «Катюша» відбулося методичне об’єднання для вихователів старших груп та музичних керівників на тему «Організація роботи з патріотичного виховання засобами театрально–музичної діяльності» .До уваги педагогів міста була представлена виставка робіт дітей з батьками на національно-патріотичну тематику. Вихователь-методист закладу Світлана Олександрівна Тищенко за допомогою мультимедійної презентації розказала про використання театралізованої діяльності в організації роботи з патріотичного виховання. А вихованці старших груп (№1,8,9,14) та музичний керівник Валєрко Олена Геннадіївна показалимузично-літературну композиція з елементами театралізації: «Як Котигорошко сестру й брата шукав , сучасною Україною подорожував». В ході якої діти продемонстрували артистичні здібності, співочі та танцювальні таланти .

/Files/images/DSC00079.JPG

ЗАХОДИ ПО ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ "КАТЮША" З ПІДГОТОВКИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ДОШКІЛЛЯ,27 ВЕРЕСНЯ 2016 РОКУ

№ п/пНазва заходуДатаВідповідальні
1.Фотовиставка "Неначе квіти у віночку - наші діти у садочку"19.09-30.09.16Методист
2.Виставка робіт дітей та батьків: "Садочок рідний - ти найкращий"19.09-30.09.16Вихователі дошкіьних груп
3.Перегляд з дітьми ілюстрацій, читання віршів, оповідань про дитячий садокПротягом тижняВихователі молодших груп
4.Спортивні розваги "Кращі спортсмени "Катюши""Понеділок 19.09.16Інструктор з фізичного вихованн, діти старших груп № 8, 9.
5.Малювання на тему: "Мій садочок любий" з дітьми старших груп Вівторок 20.09.16Керівник гуртка ізостудії ,вихователі груп " 1,9,14.
6.Спортивні розваги "Малята - здоров'ята "Катюши""Середа 21.09.16Інструктор з фізичного вихованн, діти середніх груп № 7, 10.
7.Творчий конкурс серед вихователів: "Сучасний садок -це...."Четвер 22.09.16Завідуюча ДНЗ
8.Святковий концерт для працівників закладу.Вівторок 27.09.16Музичні керівники
9.Відзначення найкращих працівників дошкілля ( педагогів, обслуговуючий персонал)Вівторок 27.09.16Адміністрація закладу

/Files/images/roza36.gif


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ КАТЮША“

Методичне об’єднання для вихователів, музичних керівників та керівників гуртків з театралізованої діяльності дошкільних навчальних закладів.

з теми: « Організація роботи з патріотичного виховання засобами театрально-музичної діяльності ».

Планується на лютий 2017 року.

Кiлькiсть переглядiв: 164

Коментарi